Geceleri Rüya Görmek – Canlı Sohbet Hattı

85

Kimi zaman yalnız ihtiyacınız olan aslabir şey yapmadan durmaktır. Bir sandalyeye oturun ve 10 dakika süresince kıpırdamadan durun.Bu sizin kendinizle yüzleşmenize ve canınızı sıkan durumu çözüme kavuşturmak için düşünmenize yarayacak ve bunun faydasını bulabileceksiniz.Bu yönüyle bakmış olduğunuzda vakit ve mekanın değerini ancak o zaman daha iyi fark edebilirsiniz.Kendinize tüm gerçekleştirecekleriniz adına zaman tanıyın bu sizin iyi hissetmenizi sağlayacak ve size mutlu olabilmeniz açısından fazlaca yaralı olmaya başlamış olacak. Canlı sohbet hattından bizlere ulaşan kullanıcılarımıza bir çok meydana getirdiğimız yayında mutlu olmaları açısından neler yapabileceklerini anlatıyoruz onlarda bizlere belli koşullarda cevaplar vermeye çalışıyorlar.

Sonrasındaki adımı, düşünülmüş kararlara dayanan açık seçik hedefler belirleyerek atmalısınız. Bunları yapabildiğiniz sürece sizin hem kendinize aynı zamanda çevrenize pozitif yönde geri dönüşlerini sağlayabilmiş olacak koşula geleceksiniz. Böylece, her günü rahatça doğru vakit olarak sayabilirsiniz.

Olabileceklerin en fenasünü düşünmek gerekir. Böylece kendi ruhunuzu yönetebilmiş ve her koşul ve şarta hazırlıklı hale gelebilmiş olmuş olursunuz. Tüm bunları yapmamak kendi açınızdan sizin yararınıza olacaktır. Korkunun sözünü ne zaman dinleyeceğinizi bilmektir. Eğer o sizin en güçlü olduğunuz anda size bir şeyler yapmanızı emrediyorsa o vakit sizin tehlike yaşamaya fırsatınız kalmayacaktır. O ince çizgiyi görmek, kısaca korkunuzun size ne vakit hakim olacağına veya onu ne zaman görmezden geleceğinizi idrak etmek ise hem korkularınızla bir an önce  canlı sohbet hattı oluşturup onlarla en ağır koşullarda yüzleşebilmenize bununla birlikte cesaretinizi geri kazanmanıza yol açacak.

Karmaşık hedefler geçirmek ürkütücü gelebilir. Daha açık net ileriye dönük doğru adımlar ile ilerleyebilecek kararlar alabilmiş olmak sizin yararınıza olacaktır. Bunun tersini organize ettiğinüz süre geriye doğru bakış açılarını iyice yitirip yok etmeye başlarsınız.  bundan dolayı, sizi her daim motive edecek açık seçik ve zorlayıcı hedefler dercetmek daha doğru olacaktır. Canlı sohbet hattı yaratmaya çalışırken kendi zorluk derecesi yüksekı herkes sever fakat rahat olandan bir an önce kaçabilme ve kurtulma yolları aralar bu yüzdedir ki  insanoğlu için kolay olanın anlamı yoktur.

Kısa ve sık öğrenme süreleri uzun saatler ders çalışmaktan çok daha etkili.Uzun süre çalışınca hem beyin performansını kaybediyor aynı zamanda sıkıldığı için daha fazla bilgiyi kabul etmiyor doğrusu siz saatlerce çalışmış olsanız da ne  yazık ki bu aslabir işe yaramayacaktır. Performansınızı da bir hayli kötü etkileyecektir diyebiliriz. Elle not tutanlar dinlediklerini beyinlerinde işleyip kendi cümleleriyle kağıda döküyorlar. Yazdığınız vakit yeniden ettiğinizde gerçek anlamda onu daha iyi başarabildiğinizi ve içinizden genel itibariyle belli aralıklarda tekrarlar gerçekleştirirken bunları daha da rahat yollardan daha da hızlı bir halde öğrenebilmeye başlıyorsunuz.Öğrendiklerinizi yine etmek beyninize daha güçlü sinyaller yollayacaktır.Yani şöyle düşünün belli aralıklarla meydana getirdiğinız bilgiyi geri getirme taktikleri sizlerin yaşamınızda anı dediğimiz öğrendiklerine sinyal göndererek onları tazeleme işlerinizi daha da hızlı bir şekilde kolaylaştırmaya başlıyor bunlarda sizlere en uygun koşullarda ayakta kalabilmenizi bilgilerinizi hızlı bir halde yeniden ederek kendinizi her öğrenmeye adayabilmenizi sağlayacaktır. Canlı sohbet hattı kullanıcılarımıza tavsiyemiz öğrendiklerinizi aslabir süre tekrar etmekten çekinmeyein ve onların sizin için kıymetli bulunduğunu bilin.

Kişisel gelişim adına hayatınızda neler yapıyorsunuz ?Memnun olmadığınız durumların üstesinden en kolay yollarla gelebilmenizin koşulları nelerdir.Bundan dolayı bakmış olduğunız süre bunun size en büyük faydası kendiniz adına birşeyler yapabilmeniz olacaktır.Kendisiyle canlı sohbet hattı yaratabilmiş olabilen insanlar için bu hiçte zor değildir bu yönleriyle bakmış olduğunız süre mesajşim kurabilmesi de kolaylaşabilir.Beyin bazen tıkandığı anlar için kendine dinlenme ve oksijen yükleme fırsatları yaratmaya başlayacaktır peki bunu nasıl yapabiliriz?

Limonlu su içmek, güne enerjik adım atmak için süper bir yöntemdir.Kendinizi hem daha zinde hissedecek hemde mutlu olabilmek adına elinizden geleni yapacaksınız.  Vücudunuzdaki toksin ve ödemleri yok eder, zindelik verir, zayıflamanıza yardım eder. doğrusu hepsiı yapıp kendinize ve sağlığınıza dikkat etmenizde sizin için bir artı sayılır diyebiliriz.Bunun farkında olup yaşayabilmek gerekiyor zamandan ve içinde bulunmuş olduğunuz herşeyden mutlu olun.Sabahları kendinizi motive etmek için aynanın karşısında mevzuşun. doğrusu güzel olduğunuzu ve yaşamınızda bir çok durumdan pozitif yönde bir halde devam ettiğini de aklınızdan çıkarmayın bunlar size yaşamınız için en iyi durumları bir araya getirebilecek ve sizi olduğunuzdan daha da kıymetli biri yapmış olacaktır. Canlı sohbet hattı yaratın ve iletişiminizi sosyal çevrenizi güçlendirerek iyi hissetmeye sağlıklı düşünmeye özen gösterin ancak bu şekilde yaşarsanız gerçek bir kişisel gelişimi tamamlarsınız.

Maksimum icra ettiğimız mesajşim hatalarından bir tanesi hayır kelimesini  kullanmamız.Bu yönden bakılmış olduğunda insanlar bu kelimeyi kullanırken hep kendilerini sanki mahcup olacakmış şeklinde hissediyorlar.Oysa tam bu aşamada yanıldıklarının bilincinde bile değiller. Canlı söyleşi hattında baktığımız zaman sırf bu kelime  yüzünden işmanlık duyuyor ve mutlu olamıyoruz.Bakılmış olduğunda yaşama dair ne var ise bunlar  doğruymuş şeklinde algılansada aslında tamamiyle yanlış bu yüzden sizin bu kelimeyi insanlara karşı kullanırken oldukca rahat olmuş olmanız da önemli bu yönüyle bakmış olduğunuzda bu kelimenin değeri de her yönden büyüyor insanoğlu bu kelimeyi kullanmak yada  kullanmamak  arasında çelişkiye düştüklerinde korkulacak bir şey olmadığını bilmeleri gerekiyor.

Zamanınızı değerli kullanın ve her süre şimdinin kıymetini bilin.Hayır kelimesinden aslabir suretle çekinmemeniz gerekiyor eğer çekinirseniz birden bunun yanlış olacağını düşünebilmeniz de mümkün.

Hayır derken kararlı olmanız çok önemli. Eğer rağmenızdaki sizin yumuşak olduğunuzu anlarsa, aynı konuyu tekrar gündeme getirecek ve ne yapmış olup edip sizden evet sözcüğünü alacaktır.Bu yönüyle  baktığınızda hayır diyebilmek anlamıında daha tutumlu ve  dengeli davranmanız hem belli çizgilerinizin bulunduğunu aynı zamanda oldukça olgun ve karakteri oturmuş bir insan olduğunuzu gerektirecektir.şu demek oluyor ki canlı söyleşi hatları kurarken  sanki bu kelimenin zararlı olmuş bulunduğunu hiçbir suretle düşünmeyin.

Etkili iletişim kurarken doğru soruları sormak hem bizi hemde bildirişim kurmuş olduğumuz insanoğluı motive edebilmek açısından önemli bir yere sahiptir bu yüzdendir ki kendilerine bağları birleştirirken zaman içinde bunları bir hayli kullanabilecek insanları en doğru koşullarda bize sağlayabilecek.Canlı sohbet hatlarında daha iyi bildirişim kurabilmemizi sağlamış olan asıl hedef her zaman bellidir ve bunun dışına çıkamayız. Kendinize yaratmış olduğunuz fırsatları en doğru biçimlerde ayarlayabilirsiniz.Bizler genel anlamda doğru yaklaşamadığımız ve gerçek anlamlarda karşımıza çıkan durumları değerlendiremediğimiz sürece etkili bir iletişim bağlantısı kurabilmemizde mümkün değildir.Öncelikle iyi bir dinleyici olabilmek çok önemlidir bu sizin karşınızdakini bir hayli önemsemiş olduğunuzu ona dikkatinizi büyük ölçüde vererek kendilerini değerli hissetmelerini elde edecektir.Siz doğru bildiğiniz durumlarda vakitın farkına varmazsınız bile karşınızdaki ile kurmuş olduğunuz  canlı sohbet hatlarında bunların en güzel örneklerini de görmüş ve anlayabilmiş olmuş olursunuz.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir