Heyecanlanmak – Telefonda Sohbet Hattı

84

Birgün boyunca yaşadığınız anlamış olurı hatırlayın bir gün içinde hem iyiyi hem de fenayü iyi mi yaşarsınız ikisi içinde kurabileceğiniz en önemli bağlardan bir tanesi de kendinizde iyi ve fenayü kolaylıkla ayırt edebilmenizdir. Telefonda sohbet hattı oluşturmayı deneyin.Bunun ciddi anlamda farkında olabildiğiniz sürece doğru ve yanlış tüm gerçekliğiyle sizi bulabilmeye yetebilecektir.Kendinizle sohbet hatları kurarken dahi iyi ve kötüyü yakalabilirsiniz.  neden bilincimiz uykudayken zihnimiz sihirbazlığa soyunuyor, bin bir film çeviriyor, yaşanmaz rüyalar görüyoruz da; uyanınca, akıl başa dönünce, hepimiz aynı senaryoda sıkışıp; rüyalarımız özgür, akıllarımız tutsak kalıyoruz?

İnsanlık tarihi boyunca insanoğluın maksimum talep ettikleri acısını severek çektiği bir duygudur aşk. Aşk acısı ile yana yakıla telefonda söyleşi hattından partner seçerek saatlerce derdini özetleyen binlerce kullanıcıda mevcut. Amerikalı antropolog Helen Fisher araştırmasında hangi statü, yaş ve cinsiyette olursa olsun deneyimler bakımından aşkın birbirine çok benzediğini görülmüştür. Aşık olunduğunda idraklar otomatik olarak değişmiş olur. Bu geçici bir görme kusuru olarak tanımlanabilir. Karşıdakini olduğu şeklinde değil de görmek istediğimiz şeklinde görmeye başlarız. Olumlu yanları bir kenara olumsuz yanları bile sempatik gelmeye adım atar.

Bir önceki yazımızda siz sevgili telefonda söyleşi hattı kullanıcıları için evlilik/ilişki bağlamında partnerinizle daha iyi bir bağ kurabilmeniz için bazı tüyolar vermiştik. Şimdi onları izler için detaylandıracağım. Çünkü; söyleşi hatları her ne kadar sizin destekçiniz ve yardımcınız olsa da bazen vakaların denetimüne ele almanız gerekecektir. Bu yüzden kurduğunuz bildirişim gözden geçirin. Onunla ilgili güzel şeyler organize ettiğinüzde, bunu açıklayın. Derhal söyleyin! Güzel sözler ve iltifatlar, sizin ilişki bankanızdaki en önemli yatırımınızdır. Aşık olmak dünyadaki en güzel ödüldür. Bundan daha iyi olansa artık yaşamın zorluklarına karşı tek başınıza değil, çift olarak durabilme hissidir. Bu sözü sevgili telefonda sohbet hattı kullanıcıları ihmal etmeyin ve her ne olursa olsun devamlı onun yanında olduğunuzu bilmesini sağlayın. Anlaşmazlıklarınız olabilir. Önemli olan anlaşmazlıkların varlığı değil, onları çözerken ilişkinizi minimum yıpratacak yöntemi uygulamanızdır. Eşinizin ailesiyle güzel ilişkiler kurmayı başardığınızda, onların sizi desteklediğini ve daha basit mutlu olduğunuzu görürsünüz.

Özgüveninize engel olan şeylerle yüzleşin ve kendinizi geliştirin.Kişisel gelişime açık olabilmek insanlara her zaman doğru yolları gösterebilmeye vakalar karşısında daha olumlu olabilmeye yönlendirebilecektir.Bu yüzdendir ki bazılarımız bunun farkında olamazlar.

Hataları karşısında cezalandırılan çalışanlar doğal olarak sorunların çözümünde yöneticilerinin karar almasını bekler ve ellerini taşın altına sokmak istemezler.Takımınızda var etmiş oldıuğunuz insanları her açıdan doğru yönleriyle algılayabilmiş olmanız sizin yararınıza olabilecek bir tutumdur diyebiliriz telefonda sohbet hattı oluştururken dahi bu tutumlardan vazgeçmemeye çalışın.Bir şirketi yöneten olarak insanlara yön verebilmekten çekinmeden yaşayın.

Kendimize vermiş olduğumuz değerler bizlere en kıymetli yolları tavsiye edebilcektir.Bu yüzdendir k insanoğlu bunların bilincinde olup kendilerine de bunun yapılması icap ettiğini vurgulamak adına çaba sarf etmiş olmalısınız.İnsaların sizi küçümsemesine izin vermezseniz sizde daha iyi ve doğru adımlar atabilecek seviyeye gelebileceksiniz.Kimi süre bunun farkına varmazsanızda sizin için önemli olan şey açıkçası budur ve bu yolu öenemseyemeyen insanlarda ne de telefonda söyleşi hattı kurabilir ne de başkalarıyla mesajşim kurarken daha sağlıklı düşünebilecektir.

Öfkenizi denetim edebilmeyi en çok hangi durumlar için kullanırsınız?İnsanlar öfkelerini denetim edebilmeyi hayatlarının olmazsa olmaz bir parçası benzer biçimde idraklarlar peki siz telefonda sohbet hattının etken kullanıcıları ilişkilerinizde dostlıklarınızda veya iş yaşantınızda öfkenizi nasıl denetim edebiliyorusunuz?Öfkeyi konrol edebilmenin en kolay yollarını sizler için bu yzaımızda paylaşmak istiyoruz bu yazımızı okuduktan sonra öfkenizi kontrol altında tutabilmek adına daha da başarılı olabilceğinizi düşünüyoruz.

Öfkelenmeye başladığınızı hissettiğinizde kendinize nefes alacak süre tanıyın.Böylece bellibir oranda kan ve oksijen gitmesini sağlayacak kendinizi gevşetebileceğiniz yeni yollar ve yeni fırsatlar yaratabilmiş olacaksınız.Kendinize tanıdığınız zamanı iyi değerlendirebilmeyi huy haline getirin.

Kanın beyninize sıçradığını hissettiğiniz anlarda İlk olarak kendinize 1 dakika ayırın ve diyaframınızdan derin derin nefes almayı deneyin.Derin nefes egzersizleri öfkeyi kontrol altında tutabilen en doğru adımları gerçekleştirecektir.Bu yüzdendirki insanlar öfkelendiklerinde nefes alışlarının da bilincinde olurlar.Ona bakılırsa kendilerine yol çizebilirler bunları göz önünde bulundurabilmek sizin açınızdan kayda değer bir tutumdur.Vakitın size ne getireceğini anlayamazsınız.Telefonda söyleşi hattı kullanıcılarımızın bu şekilleri kullanıp bizlere geri bildirimlerde bulunabilmesini isteriz açıkçası.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir