Mutlu Olun – Canlı Sohbet Hatları

71

Çekicilik davranışlardan gelir! Coşkulu ve neşeli olduğunuzda doğal bir çekiciliğe sahip olacaksınız. Mutlu neşeli ve coşkulu olmak bilinçli bir tavırdır, ve bu tavrın etkileyiciliği ile hiçbir şey yarışamaz. Hayata nasıl bakarsanız size öyle cevap verir sevgili canlı sohbet hatlarıkullanıcıları. Olayların durumların neşeli taraflarını bulun. eğlenmek, keyifli zaman geçirmek sanılanın aksine çok emek ister. Araştırmalar birlikte eğlenebilen çiftlerin büyük problemleri daha kolay atlatabildiğini ve birbirlerine daha bağlı olduklarını kanıtlamışlardır.Siz eğlenceli ve coşkulu biri haline gelirseniz kuracağınız ilişkilerde otomatik olarak öyle olacaktır. Sorumluluk ve vericilik dengesini oluşturduğunuzda ilişkilerinizde tatmin duygusu yaşayacaksınız. İlişkilerde partnerler birbirlerinin hayatları için sorumluluk duymalıdırlar fakat fazlaca ve tek taraflı sorumluluk yüklenmek, paylaşımı ortadan kaldırır ve bir tarafın ezilmesine yol açar.

İnsanları tanımak, iletişim kurmak için doğru zamanı bekleyebilmek, insanların zaaflarına işaret eden eleştirilerden kaçınmak doğru iletişim kurmaktır. İlişkilerde herkes kendi istediği şeyi duyar ve kendi beklentilerine uymayan mesajları almama eğiliminde olur. Onun için ilişkilerde beklentiler göz önüne alınmadan kurulan iletişim problemlere yol açabilir.Bir mesaj sevgiyle verilmelidir, yoksa mesaj da, mesajı veren de reddedilir. Yeni yılda yeni ve etkili iletişim şekliniz ilişkilerinizi pozitif yönde değiştirecektir.

Yani siz işlerin tamamen planlanmış ve hazır bir şekilde beklediği şekilde bir tama yapmadınız sizin işiniz tamamiyle size ait ve aslında tüm trafikleri baştan aşağı yönetip tamamlayabilmekte sizin elinizde olan gelişen bir tutum bu yüzden neler yapabileceğinizi en ince ayrıntılarına kadar düşünmeniz olmanız sizin yararınıza olacaktır bazen hayatın size getirmiş olduğu bir çok zorulukla başa çıkarken canlı sohbet hatlarından yararlanamayabilirsiniz bu çok makuldür.Başarılı bir girişimci olmak istiyorken aklınıza birden fazla iş fikri gelebilir fakat bunların hepsini bir arada becerebilmenizde mümkün olmayabilir bu yüzden iş fikirlerinizi her zaman yerinde ve zamanın da tamamlayabilmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Biz insanlar takım olabilmeyi hiçbir zaman beceremiyoruz beceremediğimiz içinde gerek iş hayatında gerekse gerçek yaşantımızda her zaman için bir adım geride durabilmeyi düşünüyoruz siz kendinizi ne kadar geriye çekerseniz bizlerde bu anlamda o kadar geriye çekiliyoruz.Bazen düşünüyorumda neden kendimize aradığımız yolların hiç birinde bunu beceremiyoruz ki hep insanlarla iletişim kurarken zorlanacağız

Değerler aslında inançlarımızın üst temsil biçimleridir de. Özellikle bu daha çocukluk yaşlarımızda gerçek anlamda canlı sohbet hattları kuramamışsak bunun geri dönüşlerini en kötü koşullarda geri alabilmemiz de mümkün olabiliyor. Küçük yaşlarda büyüdüğümüz çevrede büyük ölçüde şekillenen inanç sistemlerimiz, aslında alışkanlıklarımızın ve seçimlerimizin de temelini oluşturur. Yani aslında bu takım ruhu tamamen ailenin köküne inildiği zaman karşılaşabileceğimiz bir durum diyebiliriz işin özüne inildiğinde bir de şöyle düşünebilmenizde mümkün oluyor.Eğer bu ruh sizinle canlı sohbet hatları kurarak en iyi şekillleride aşılanmışsa o zaman geriye sadece sizin bir ortama ayak uydurup o ortamı en iyi şekilllerde benimsemiş olmanız yeterli oluyor.

Başınızı suyun altına sokmadan sıcak ve soğuk suyu vüdunuza tutarsanız bu sizi bir hayli rahatlatacak ve güne daha enerjik hissetmenizi sağlayacaktır.Özellikle kadınlar üzerinde yapılan araştırmalarda genel olarak demir eksikliği görülmüş ve bir hayli halsizlik yarattığı saptanmıştır bu yüzden kullanıcılarımıza tavsiyemiz genelde yeşil sebzeler ve kuru meyveler ile demir seviyeleri ve enerji seviyeleri en yüksek düzeyde tutmalarıdır. Daha bol balık, tavuk, peynir, fasulye ve yumurta yemelisiniz… Çünkü vücut için gerekli Omega 3 bu besinlerde bulunuyor. Bu hormon da beyindeki mutluluk merkezini harekete geçiriyor.Bakın bu sizi daha üst seviyelere ulaşabilmenizi sağlayabilir. Canlı sohbet hattlarında etkisi fazla olacaktır.Herşeyden önemlisi iletişim arkadaşlar yani enerjinizin yüksek olmasını istiyorsanız kesinlikle sizin en iyisini yapabilmeyi amaçlamış olmanız gerekmektedir.Ancak o zaman sosyal çevreniz ile vakit geçirip enerji seviyeniz hızla yükselme gösterebilecek seviyeye gelecektir.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir