Sosyal Medyada Mutlu Olmak – Sohbet Hattı

75

Değişen teknolojinin her geçen gün daha da gelişmesi ile birlikte özellikle internet üzerinde yer edinen feysbuk ve Twitter gibi sosyal paylaşım ağlarının insanoğlu daha da yalnızlaştırdığı ortaya çıktı. Bunun sebebi ise bireylerin özellikle boş vakitlerini çevresindekilerle geçirmek yerine bilgisayar başlangıcında yahut telefonla harcamalarından kaynaklanıyor. Feysbuk ve Twitter gibi toplumsal paylaşım alanları her ne kadar insanoğluın birbirleri ile iletişime geçmeleri amacıyla tasarlansa da karşı karşıya mesajşimin yerini alamıyor. Karşı karşıya iletişimde karşı karşıya kurulan sohbetler ve mimikler ferdin karşısındakini daha basit anlamasını sağlıyor. Fakat internet ortamında bu pek de mümkün olmuyor. Bu durumun bir sonucu olarak da insanoğlu giderek yalnızlaşmaya başlıyor.

Sohbet Hattı partner seçerek tam zamanlı sohbetler edebileceğiniz numaralardır. Her partner özel olarak seçilmiştir ve hatlar tam güvenlidir. Ücretler dakika başı tahsil edilmektedir. Her zaman her yerden arayabileceğiniz canlı söyleşi hattında siz istemediğiniz sürece söyleşi son bulmaz. Sohbetler kayıt altına alınamaz ve paylaşıma kapalıdır. Kişisel bilgileriniz paylaşıldıysa dahi sizinle partneriniz arasında sır olarak bırakılırlar.

Yapacağınız işe coşku duymanız çok önemli. Duyduğunuz coşku sayesinde hem ekibiniz hem de müşterileriniz meydana getirmeye çalışmış olduğunuz şeye tamamen inanmalıdır.Karşınıza çıkan fırsatlara güçlü bir şekilde odaklanmanız şart. Bu odaklanma, boş çabaları ve dikkatsizlikleri elemenize destek sağlar. Firmaların birçoğu hazımsızlıktan değil açlıktan ölür.

Tek bir amacınız olsun ve sadecebir göreve odaklanmayı tercih edin.Başarılarınızı çok çalışarak meydana getirdiğinız işi severek ve onunla aranızda canlı söyleşi hatları yaratarak bütünleşin. Şöyle bir gerçek var ki bir kişi her mevzuda iyi olamaz. Her insanın çevreında birbirini bütünleyici becerileri olan insanlara ihtiyacı vardır. Kendinizin ve ekibinızın zayıf ve güçlü yanlarını iyi bilin.

Müşterinize aptalmış şeklinde davranmayın. Çünkü hiç kimse lafın dolandırılmasından hoşlanmaz. Konuya kısa bir giriş yaptıktan sonrasında karşı taraftan aldığınız sinyallere göre anlatmak istediğiniz noktaya gelin.Böylelikle satıcılığınızda başarılı olabilirsiniz.Son olarak şunları da belirtmek gerekirse özellikle ben sokak yada pazar satıcılarının kendilerini geliştirmeleri icap ettiğini ve bu durumdan oldukça rahatsız olduğumu belirtmek isterim. Sohbet Hattı yaşamımızın her alanında bizi yakalayacaktır.

Mutsuz bir ilişkiniz varsa öncelikle durup niçin bu şekilde olduğunu düşünmelisiniz canlı söyleşi hatları kullanıcıları. Siz veya partneriniz ilişkinize zarar veren davranışlar mı sergiliyorsunuz? Mutlu bir ilişki için bu davranışların neler bulunduğunu bulun ve ilişkinizi iyileştirmek adına adımlar atın. Herkes mutlu ve huzurlu bir ilişkinin hayallerini kurar. Sadece ilişkiye başlandığı andan itibaren bilincinde olmadan kötü alışkanlıklar edinilir. Bu alışkanlıklar zamanla ilişkiyi yıpratır ve zarar verir. İlişkinizde yaşanan problemler okul veya iş yaşamınızı da olumsuz etkisinde bırakır. En iyisi ilişkiye zarar veren davranışları tespit ederek bu davranışlardan kaçınmaktır.Tartışma yaşadığınız mevzuyu çözmeden kapatmayın. Eğer susarak o mevzunun kapanacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Hiç beklemediğiniz aniden tekrar o mevzuyla karşılaşabilirsiniz. En yani içinizdekileri dürüstçe ifade etmektir. Aklınızda soru işaretleri kalırsa o ilişki sizi huzursuz eder. Huzursuz bir ilişki de kavgalara daha da kötüsü ayrılığa açıktır.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir