Uyumlu Olmak – Sohbet Hattı

74

İlişkileri en temel noktalarından tutup bitirmeye çalışan ve hayatlarını genel olarak değişik yönlere sürüklemiş olan bütün durumlar bu yüzden de ortaya çıkacaktır. Sohbet hattı yaratmaya çalışırken sizlerin onlara karşı göstermiş olduğunuz tutumları da göz önünde bulundurarak hedeflerinizi doğru koyabilmiş olmanızın size her yönden olumlu bir dönüşünü görmüş olacaksınız.Kıskançlık ilk başlarda çok kolay aşılması gereken bir durummuş gibi görünse de zamanla bizlerde onları doğru kabul etmeye başlamış olacağız bu yönden baktığınız zaman sizlere her türlü koşulda zarar verecek olmasında da kaçamazsınız diyebilmemiz de mümkündür.

Aslında birinin sizi aşırı derecede kıskanması size ne kadar imrendiğini değil, kendini ne kadar az sevdiğinin göstergesidir. Eğer kendini çok sevmeye başlamış ise işte o zaman hayatında her durumu yönlendirebilecek bir süreci de beraberinde başlatabilmiş olacağını da belirtmemiz mümkündür.Eğer yapabiliyorsanız bu kişileri kendi yanınıza çekmeye çalışabilirsiniz. Böylelikle kurmuş olduğunuz ilişki çerçevesinde ikinizde bundan karlı çıkmaya başlayacaksınız diyebilmemiz de mümkündür .İletişim kurmaya çalışırken sohbet hattı yaratarak aktif olurken kendinize verilenleri esirgemeden daha fazlası için de çaba sarf ederek yaşamaya gayret gösterin.

Uyku hayatımızın vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir. İyi bir uykuya günlük fiziksel aktivitelerimizi düzenleyerek sahip olabiliriz.Duygusal sendromlarınızdan kurtulabilmeniz adına rahat bir uyku çekebilmenizde fayda var.İşten çıkarma, ilişki sorunları gibi beklenmedik zorlukların uyku üzerinde nasıl bir baskı oluşturduğunu düşünün.Ruhsal dünyanızla uyku sohbet hattı oluşturarak sürekli birbirlerini rahatsız ederler. Uykuya etki eden faktörler kontrol edilmeyebilir ancak daha iyi uyku alışkanlıkları geliştirilebilir.Fakat size iyi gelebilecek uyku yöntemlerini sıralamamı istiyorsanız size birkaç yöntemle nasıl uykuya doyacağınızı sıralayabilirim.Öncelikle uykunuzu eğitin yani kendinize uyuyabileceğiniz düzenli saatler belirleyin tam o saatlerde vücudunuzu uykuya odaklamaya alışmalısınız.

Bu yüzden uyuyacağınız ortamı mutlaka rahat hissedebileceğiniz komforlu bir ortama dönüştürmelisiniz.Yatağınızı iyi seçmelisiniz çünkü yastık ve yorgan seçimleri kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.Gündüz uykularınızı mutlaka azaltmalısınız ki gece rahat uyuyabilin. Günlük fiziksel aktitiviteleriniz ihmal etmeyin ayrıca stresinizi yönetebilmeyi iyi bilin ve onunla sohbet hattı oluşturun. Ayrıca kendinize söz verin birine ihtiyacınız olduğunda bir mola verin.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir