Yalnızlık Kötü Bi Şey – Canlı Sohbet Hatları

78

Bir yalnızlar ordumuz var. Hatta bur ordu canlı sohbet hatlarını en çok kullananlar. Ancak her zaman yalnızlık kötü değildir. Onu güzel yapan şeyleri siz kendiniz keşfede bilir ya da birazdan size anlatacaklarım sayesinden yalnızlığınızı bir nebze azalta bilirsiniz. Unutmayın siz neye inanırsanız o olur. Öncelikle tabi ki fiziksel etkileşimden bahsedeceğiz. Nöroloji bilimi sağlıklı ve mutlu bir yaşam için fiziksel dokunmaların önemini gösterdi. Yalnız olduğunuz zaman başkalarıyla fiziksel etkileşime geçmek gerçekten zor olabilir. Fiziksel yalnızlıktan kaçınmak için, fiziksel bir etkileşim yaratmaya özen gösterin. Bunu yapmanın yollarından biri kucaklaşmaktır. Rastgele bir karşılaşma anında bile sıcakkanlı olun ve karşılaşmayı kucaklaşma ile sonlandırın. Mutluluk hemen beyninize hücum edecektir.

Yeni şeyler ve yeni icatlar ortaya koymak yada iş yapabilmek adına farklı fikirler üretilirken eski geleceklerden kurtulmak gerektiği görüşündeyim. Girişimcilik fikri doğarken yapılacak olan   işle girişimci arasında canlı sohbet hattı oluşturularak bşarılı olması sağlanır.  Girişimcilik yolculuğunda  fikirleri ürüne dönüştürmek en kritik süreç. İşte o kritik süreçte dikkat edilmesi gerekenler… Evde otururken, ofiste çalışırken veya yolda yürürken birçok kişinin yaşadığı sorunları çözecek icat fikri çıkabiliyor. Asıl mesele var etmek adına artık harakete geçebileceğinizi gösterebilmek için aktivasyon sağlamanız.İşte yeni ekonominin temelleri tam da bu noktada atılıyor.Özellikle günümüzde bu kavramın yerini gerçekten var olan işleri yapabilenler değil o işleri bağımsız bir şekilde yeni fikirler ve buluşlarla değişik iş modelleri çıkaranlara söyleniyor.

Firmaların birçoğu hazımsızlıktan değil açlıktan ölür. Başka bir deyişle firmalar birkaç şey yapmak yerine aynı anda birçok şeyi yaptıkları için sıkıntı çekerler.Tek bir amacınız olsun ve sadecebir göreve odaklanmayı tercih edin.Başarılarınızı çok çalışarak yaptığınız işi severek ve onunla aranızda canlı sohbet hattı yaratarak bütünleşin. Şöyle bir gerçek var ki bir kişi her konuda iyi olamaz. Herkesin etrafında birbirini bütünleyici becerileri olan insanlara ihtiyacı vardır. Kendinizin ve takımınızın zayıf ve güçlü yönlerini iyi bilin.

Yalnız olmanın en zor yanlarından biri de her zaman toplu etkinliklerin içinde bulunamamaktır. Bir ilişkideyseniz gece dışarı çıkıp eğlenmek için plan yapmak kolaydır. Sıkı bir arkadaş ortamınız varsa, bir Pazar kahvaltısı ayarlamak kolaydır. Fakat yalnız biriyseniz, bu tarz şeyleri yapmak zorlaşır. Yalnızlık çemberinden çıkmak için ekstra efor sarfetmeniz gerekir. “Hiçbir planım yok.” diye üzülmeyi bırakıp, yalnız da yapabileceğiniz bir şeyler yapmayı seçin. Mesela her akşam en sevdiğiniz coffee shop’a gidin veya her gece ılık bir duş alın. Kendi rutinlerinizi yaratarak, merakla beklediğiniz etkinlikler oluşturmaya başlayacaksınız. Canlı sohbet hatları da yalnızlığın güzel taraflarından biri. Canlı sohbet hatlarını istediğiniz zaman, istediğiniz yerden arayarak dilediğinizce muhabbet edebilirsiniz.

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir